تشخیص کولر گازی اصلی از تقلبی

کولر گازی های موجود در بازار ایران از تنوع بالایی برخوردار می باشد و در هنگام خرید باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید کولر گازی اصلی و تقلبی را تشخیص دهید . این کولر ها از روی نام ، لوگو ، لیبل ، سریال و گارانتی قابل تشخیص هستند که در ادامه توضیحاتی داده شده تا شما مشتریان عزیز بتوانید کولر گازی اصلی و تقلبی را از یکدیگر تشخیص دهید .

راه های تشخیص کولر گازی اصلی از بانه

اغلب کولر گازی های تقلبی با نام اینورتر معرفی و فروخته می شوند که در بیشتر مواقع اینورتر نبوده و دارای لیبل تقلبی می باشند .

  • کولر گازی تقلبی – بانه

کولر گازی های تقلبی از مرز های غربی بخصوص بانه وارد کشور می شوند و همین دلیل باعث شده که به آنها کولر گازی بانه ای گفته شود اغلب این کولر گازی ها دارای برچسب انرژی ، اسم و لیبل تقلبی می باشند و در کل مصرف برق بالاتر از اطلاعات روی لیبل و در اختیار شما قرار داده شده است .

  • کولر گازی اصلی

کولر گازی اصلی توسط شرکت های معتبر وارد شده و دارای کیفیت بالا ، گارانتی اصلی و مصرف برق پایین تری می باشند و مدل های موجود در بازار در سایت اصلی همان برند مورد نظر موجود می باشد .

در هنگام خرید کولر گازی توجه به سریال و مدل دستگاه اهمیت خاصی دارد زیرا در مدل های تقلبی سریال و مدل با یک حرف یا عدد اضافه تر یا کمتر وارد بازار می شوند که همین تفاوت می تواند کمک بسیاری برای تشخیص کولر گازی اصلی و تقلبی باشد .

مدل و سریال کولر گازی اسپلیت

برچسب روی کارتن یا پنل داخلی و کمپرسور نشان دهنده اطلاعات مهمی هستند که در هنگام خرید کولر گازی باید به آن دقت کرد مهمترین بخش مدل دستگاه می باشد و در صورتیکه از سریال و مدل اصلی اطلاعی نداشته باشید می توانید از سایت اصلی محصول استعلام و یا از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های مجاز خریداری نمایید . مصرف برق کولر های اصلی پایین بوده و همچنین گاز مصرفی اغلب کولر های جدید R410 می باشد و در اخر سریال و کشور سازنده کولر گازی ها می باشد .

نمایندگی فروش کولر گازی هاردستون در تهران

فروشگاه اینترنتی کولر گازی هاردستون محصولات خود را با گارانتی اصلی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.