داکت اسپلیت هاردستون

سیستم خاموش و روشن کردن سیستم تهویه مطبوع با قابلیت Wi-Fi.

پیشرفت های اخیر در فن آوری های راحتی خانه نوآوری هایی مانند ترموستات هوشمند و تهویه مطبوع با قابلیت Wi-Fi را معرفی کرده اند.شما دیگر مجبور نیستید به صورت دستی تنظیمات خود را برای خود ترموستات انجام دهید. با استفاده از شبکه Wi - Fi خانه خود، کامپیوتر، تبلت و یا گوشی هوشمند می‌توانید به ترموستات خود متصل شوید تا بتوانید تنظیمات درجه‌حرارت در هر نقطه در خانه خود ایجاد کنید.

ترموستات هوشمند :

به مجموعه ای از سنسورها برای بهینه سازی رطوبت و درجه حرارت در خانه شما متکی است. در انجام این کار، کمپرسور و سرعت فن خود را در زمان واقعی تنظیم می کنید، و در نتیجه کارآیی عملیاتی ترین کارخانه تهویه مطبوع را به کار می گیرید. شاید یکی از بزرگترین قابلیت های این ترموستات توانایی آن در ارتباط با پل باشد تا داده های زمان واقعی در مورد عملیات سیستم تهویه مطبوع شما را فراهم کند

قابلیت‌های مانیتورینگ از راه دور

وقتی که با یک ترموستات کنترل حالت متصل شوید، سیستم‌های تهویه هوا با قابلیت وای فای نیز می‌توانند به شما توانایی نظارت بر سطح خانه شما از راحتی خنک کنندگی را حتی زمانی که منزل نیستید، ارائه کند. از طریق یک برنامه بر روی گوشی هوشمند خود، می‌توانید درجه‌حرارت دقیق داخل خانه خود را تعیین کنید تا بتوانید تنظیمات مربوط به دما یا پنکه را قبل از رسیدن به خانه از محل کار یا فعالیت‌های خارج از خانه انجام دهید.

نگه داشتن یادآورهای تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع

با تمام یادآوری هایی که باید در لیست کارهای خود قرار دهید، آیا نمی توانستید بزرگترین راه را برای نگهداری سیستم تهویه مطبوع داشته باشید؟ سیستم دارای ترموستات قابل برنامه ریزی که از Wi-Fi پشتیبانی می کند.این سیستم هنگامیکه با کامپیوتر، گوشی هوشمند، یا تبلت شما هماهنگ می شود،این ترموستات می تواند زمان بررسی تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع و یا زمانی که نیاز دارید فیلترهای هوا را در سیستم خود تغییر دهید، می‌تواند به شما بگوید.

راه حل کامل آب و هوا

اطمینان از رطوبت مناسب نیز برای دستیابی به راحتی خانه ضروری است. در حالی که شما می توانید از دستگاه های اندازه گیری رطوبت سنتی مانند دستگاه های هوای مستقل استفاده کنید، فناوری Wi-Fi فعال نیز می تواند به شما اجازه می دهد فورا سطح رطوبت خانه خود را دقیقا فقط با ضربه زدن بر روی برنامه بر روی گوشی هوشمند خود. تنظیم کنید

نمایندگی فروش کولر گازی و داکت اسپلیت هاردستون