کولر هاردستون

5 روش برای خنک کردن خانه خود در این بهار

در حال حاضر زمان خوبی برای آماده شدن برای آب و هوای گرم است. برای کمک به کاهش صورتحساب برق و تعمیرات تجهیزات گران قیمت، مهم است که فعالیت های تعمیر و نگهداری خاصی را انجام دهیم، مانند تمیز کردن، چرخاندن، بررسی سیم کشی برق، تهیه تجهیزات خود، بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی و نصب یک رطوبت گیر. این فعالیت ها باعث می شود خانه شما راحت تر بدون هزینه زیادی صرف شود.

حذف کردن موارد بی استفاده :

بهار یک زمان خوب برای آزاد کردن فضای منزل تان از همه چیزهای ناخواسته است. به افراد نیازمند کمک کنید و به مردم نیازمند به عنوان وسیله‌ای برای برگشتن به خانه تان کمک کنید. کمد را با لباس‌های تابستانی و لوازم جانبی بسته‌بندی کنید در حالی که پولیورها و لباس‌های پشمی زمستانی، پوتین، دستکش و کت را در خود ذخیره کنید. مطمئن شوید که استخر شما تمیز و بهداشتی است، چون اغلب از آن استفاده می‌کنید. نظافت کلی مثل تمیز کردن بادبزن سقفی، وسایل روشنایی و مراکز سرگرمی، جارو کردن کف اتاق و پاک کردن درها و پنجره‌ها برای خلاص شدن از گرد و غبار و دوده انباشته ضروری است.

اضافه کردن درزگیر

درزگیر آب و هوا فرآیندی است برای بستن درها و پنجره‌ها برای جلوگیری از بیرون رفتن هوای خارج از منزل و بالعکس. این کار در زمستان و نیز در بهار و تابستان مفید است. در طول بهار، از فرار هوا در فضای داخلی جلوگیری می‌کند و به تهویه هوا کمک می‌کند تا سریع‌تر خانه شما را خنک کند.

کولر گازی خود را آماده نمایید

از آنجا که دما می‌تواند از سرما تا گرم در بهار تغییر کند، مهم است که سیستم خنک‌کننده شما را در سلامت خوب حفظ کند. روشن کردن و خاموش‌کردن سیستم کولر به چند بار ممکن است نیاز به تعمیرات اولیه داشته باشد. برای اینکه سیستم در اوج بهره‌وری کار کند باید از یک متخصص برای بازرسی و ارائه خدمات استفاده کنید. اگر سیستم شما بیش از حد قدیمی و بی‌کفایت است، ممکن است بخواهید یک سیستم جدید نصب کنید تا سطح راحتی را افزایش داده و هزینه عملیاتی را کاهش دهد.

کیفیت هوای داخل ساختمان را بهبود بخشید

هنگامی که درجه حرارت تابستان بالا می رود، هوا در داخل خانه شما ناراحت کننده میشود و از کیفیت می افتد. دود، گازها و ترکیبات آلی فرار (VOC) هوا را آلوده می کنند.سایلی مثل گرم‌کن‌های آبی، اجاق‌گاز و اجاق‌های مختلف را در هوا پخش می کنند.به همین دلیل هوای داخل ساختمان اغلب خطرناک‌تر از هوای بیرون است.نصب فن های مکانیکی و تصفیه هوا می تواند به بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان کمک کند.

نصب یک رطوبت گیر

سطوح بالاتر رطوبت در هوا باعث ناراحتی دماهای بالاتر در بهار و تابستان می‌شود. رطوبت نیز رشد کپک را افزایش می‌دهد و باعث آسیب به اموال شما می‌شود. نصب یک رطوبت گیر کل خانه به تهویه مطبوع شما کمک می‌کند تا به طور موثر بدون تلاش بیشتر برای از بین بردن رطوبت به کار خود ادامه دهد. زمانی که برای جلوگیری از خشک شدن پوست خود به خواب می‌روید، آن را خاموش کنید.

فروشگاه کولر گازی و داکت اسپلیت هاردستون