کولر هاردستون

کولر گازی و داکت اسپلیت چگونه کار می کنند؟

یک کولر گازی یا داکت اسپلیت به عنوان بخشی از سیستم گرمایش و سرمایش در مرکز، انرژی گرمایی را از خانه بیرون می‌کشد و آن را به هوای بیرون منتقل می‌کند. یک تهویه مطبوع می‌تواند دما، رطوبت و یا کیفیت عمومی هوا را تغییر دهد. به طور خاص، کولر گازی شما را با استفاده از انرژی گرمایی از خانه و انتقال گرما به فضای باز و سپس جایگزین کردن هوا در منزل ایجاد می‌کند.

تهویه مطبوع چگونه کار می کند؟

تهویه مطبوع در سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی، هوای خنک را از طریق کانال داخل خانه شما فراهم می‌کند و فرآیندی را فراهم می‌کند که هوای گرم را به بیرون می‌کشد و گرما را از بین می‌برد. در یک سیستم اسپلیت، کمپرسور فشار بخار را از طریق واحد فضای باز توزیع می‌کند و آن را از یک گاز به مایع تبدیل می‌کند.

سپس مایع از درون سیم‌پیچ ورودی سرپوشیده و یا محفظه خنک‌کننده رانده می‌شود. پنکه واحد در فضای داخلی، هوا را برای عبور از روی اواپراتور به گردش در می‌آورد. در اطراف آن، باله‌های فلزی برای گرم کردن انرژی گرمایی با هوای اطراف آن استفاده می‌شوند. در آنجا، مبرد از مایع به بخار تبدیل می‌شود و هر گونه گرما را از هوای اطراف پاک می‌کند. هنگامی که گرما از هوا برداشته می‌شود، هوا سرد شده و به داخل خانه بازمی گردد.

با استفاده از این نقطه، لوله کندانسور و یا یونیت خارجی ، مبرد خالص بخار را به مایع تبدیل می‌کند و هر گونه حرارت را از بین می‌برد. در زمانی که سیال دوباره تراکم می‌کند، گاز سرد و با فشار کم است و در نهایت به کندانسور دوباره برگشت تا بار دیگر سفر خود را آغاز کند. این فرآیند دوباره و دوباره ادامه می‌یابد تا زمانی که خانه شما به دمای سرد برسد که می‌خواهید، به عنوان برنامه‌ریزی برنامه‌ریزی‌شده و با تنظیمات ترموستات کنترل می‌شود.

نمایندگی کولر گازی و داکت اسپلیت هاردستون