نکاتی که باید در هنگام نصب کولر به آنها توجه داشته باشیمکولرگازی

 • توجه داشته باشید که پانل بیرونی یا گاز خنک کننده که خارج از آپارتمان نصب می شود. این باید در هوای آزاد با مبدل حرارتی کافی و در پایه ساخته شده از شماره های باز 2، 2.5 یا 3 باز باشد. زمین تمام زمین، با دسترسی به سرویس و شارژ مبرد گاز از کولر (هزینه ساخت و نصب از پایه و اساس توسط خریدار ارائه شده است)

 • هنگام نصب پانل بیرونی یا کندانسور جداساز خنک کننده و گاز، سعی کنید حداقل فاصله بین پانل داخلی و پانل خارجی یا کندانسور محلی را انتخاب کنید. این حتی یک سایه است. به منظور کاهش دمای هوا در سایه خورشید، علاوه بر کاهش موثر مصرف انرژی، بازده خنک کننده سیستم تهویه هوا نیز افزایش می یابد. در غیر این صورت، بهتر است از امولسیون های ویژه برای پانل خارجی استفاده کنید.

 • حداکثر طول لوله اتصالات مس بین پانل داخلی و خازن خنک کننده خارجی یا بخار گاز بر اساس ظرفیت خنک کننده 10 تا 22 متر است. اگر چنین شکافی بین پانل های داخلی و خارجی وجود دارد، لازم است قبل از خرید با متخصص مشورت کنید. از آنجائیکه فاصله بیش از حد بین پانل داخلی و پانل خارجی در کولرهای گاز باعث کاهش قابل ملاحظه بهره وری خنک کننده می شود.

 • اگر لوله کشی و کابل کشی بین پانل های داخلی و خارجی بر روی یک شبیه ساز معمولی کولر یا اینورتر قرار گیرد. قبل از سفارش یا خرید یک تهویه مطبوع تقسیم شده، اندازه دقیق یا قطر لوله های مس باید اجرا شود. همچنین اجازه دهید ما به کارشناسانمان اطلاع دهیم که طول مسیر لوله گذاری بین پانل های داخلی و خارجی (کندانسور) برای مشاوره بهتر است.

 • با توجه به انباشت هوای داغ زیر سقف، اگر محل نصب پانل بر روی سقف دیوار تقسیم شود. انرژی کمتری برای خنک کردن هوا زیر سقف استفاده می شود. جریان هوا خنک تر است و بازده خنک کننده بیشتر به ساکنان ارائه می شود.

 • به منظور جلوگیری از خطر آتش سوزی از کولر هوا. مجاز به نصب هر نوع تهویه مطبوع نیست و یا به آشپزخانه تقسیم شده است.

 • در کولرهای گاز و واحدهای تقسیم که برای نصب رایگان هستند، هزینه حمل و نقل، هزینه ها و هزینه ها توسط خریدار مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 • با توجه به مکان برای تخلیه قطرات از پانل داخلی شکاف است. توجه داشته باشید توجه: مهمترین نکته برای حفظ و بهبود کارایی خنک کننده تهویه مطبوع پانل داخلی و کیفیت هوا تهویه مطبوع و توزیع آن باید در نظر گرفته شود. شستشوی ماهانه از فیلترهای الکترواستاتیک و غرفه هوای تصفیه شده در پانل های داخلی کولرهای گازی و اسپلیتاتور جاسازی شده است. شروع فصل و اوج استفاده از کولرهای گاز و اسلات به طور منظم و به طور منظم تمیز کردن و تمیز کردن این فیلتر ها برای گرفتن بهترین از کولر گاز و جدا شدن و در طول فصل گرم در معرض دشواری نیست. با انجام این کار، شما همچنین می توانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید.

 • کولرهای گاز یا جداسازها دارای انواع مختلفی هستند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • لوله کشی لوله، تقسیم دیوار، تقسیم کانال، تقسیم کننده ایستاده (ظرفیت 40،000 تا 90000 BTU) و کولرهای گاز قابل حمل که از خازن های خارجی نیاز ندارند فقط برای ظرفیت های 7،000 تا 12،000 BTU و در مکان هایی با حداکثر سطح 10 متر میدان استفاده می شود

 • تقسیم کلمه به معنای واقعی کلمه در انزوا است. در این مورد، برای خنک کننده های گاز، جایی که پانل داخلی (بخار بخار بخار یا بخار گرم شده) از خازن و کمپرسور (خارجی) (و رابطه بین دو قسمت با لوله های مس) طول می کشد، طول می کشد.

 • در راه اندازی کولر، کولرهای گاز اینورتر می توانند جریان مستقیم را از طریق جریان متناوب منجر شوند، باعث آهسته، کم و کم مصرف دستگاه می شود. با این حال، مصرف واقعی برق کمتر از هزینه بالای دستگاه است. به عبارت دیگر، قیمت کولر گاز تقطیر inertial تقریبا دو برابر همان مدل معمولی است، بدون توجیه اقتصادی واقعی، با توجه به میزان واقعی مصرف انرژی در آنها (صرف نظر از ادعاهای تبلیغاتی غیر قابل پیش بینی).